O nas

Firma prywatna z długoletnim stażem na rynku materiałów budowlanych.

Celem Firmy jest zaspokojenie potrzeb dotyczących materiałów budowlanych zarówno w firmach, jak i wśród inwestorów indywidualnych. Zakres prezentowanej przez firmę oferty towarowej pozwala na obsłużenie inwestycji budowlanych do stanu surowego zamkniętego, włączając w to również tynki zewnętrzne i wewnętrzne oraz chemię budowlaną. Firma posiada w swojej ofercie również szeroką gamę narzędzi.

Wszystkie oferowane materiały budowlane i narzędzia spełniają obowiązujące normy oraz posiadają wymagane certyfikaty.

Hurtownia MOGATEX skutecznie reaguje na potrzeby swoich klientów, rokrocznie rozszerzając zakres prowadzonej działalności. Pracownicy są przygotowani do tego, aby oferować fachowe doradztwo a także rzetelną i solidną obsługę.

W zależności od potrzeb naszych klientów słuzymy również pomocą w transporcie zakupionych materiałów. Hurtownia MOGATEX dysponuje 24 tonowym samochodem ciężarowym z HDS i windą. Istnieje możliwość rozładunku wszędzie tam, gdzie zażyczy sobie klient. Posiadamy również samochody dostawcze do 3,5 tony.

Hurtownia Materiałów Budowlanych MOGATEX prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Jest przedstawicielem wielu producentów, prowadzi składy fabryczne, jest generalnym dystrybutorem, dealerem wielu producentów materiałów budowlanych.

Zapraszamy na naszą stronę!